Stoły bankietowe i konferencyjne

Podczas narady w firmie, czy warsztatów w trakcie kursów i szkoleń, wszyscy ich uczestnicy wymagają zapewnienia miejsca do pisania, korzystania z komputera czy też wygodnego oparcia łokci. Wszystkie te założenia mogą być spełnione przy wysokim stopniu komfortu użytkowania, dzięki naszej ofercie mebli konferencyjnych. Oferujemy szeroki wybór tego rodzaju elementów wyposażenia, wśród których najważniejsze miejsce zajmują stoły bankietowe i stoły konferencyjne.


Firma Meble MWM oferuje stoły bankietowe, które wyróżniają się wysoką jakością i solidnością wykonania, dzięki czemu nawet przy intensywnym użytkowaniu przez długi okres będą zachowywały swój estetyczny wygląd, niemal tak samo dobry, jak w chwili zakupu. Poza tym możemy Państwu zaoferować stoły konferencyjne - ładne i wysoce funkcjonalne.
Zastosowaliśmy przy produkcji naszych mebli wiele ciekawych rozwiązań, które zadecydowały o tym, że są one niezawodnym produktem najwyższej klasy. Wśród nich można wymienić:

  • wzmocnioną ramę stołu, wykonaną z wytrzymałego profilu,
  • wysokiej jakości drewno lub tworzywo na blat stołu.


Proponowane przez nas rozwiązania wynikają z wieloletniego doświadczenia w kompleksowej obsłudze hoteli i restauracji znajdujących się nie tylko na terenie Polski, ale i za granicą, w takich krajach Czechy, Słowacja, Łotwa i Litwa.
Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas stoły konferencyjne i stoły bankietowe, w 100 procentach spełniały wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Na wszystkie nasze meble posiadamy atesty, zapewniające najwyższą jakość produktu oraz gwarancje - 5 lat!!


Zobacz realizacje z wykorzystaniem naszych stołów konferencyjno-bankietowych - tutaj.

Dlaczego my?

Meble MWM to lider wyposażania sal konferencyjnych i bankietowych. Specjalizujemy się w dystrybucji krzeseł i stołów bankietowych.

Szczególnie dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów jak i o wysoki poziom obsługi klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji wyposażania sal bankietowych, konferencyjnych oraz weselnych. Posiadamy referencje z hoteli z całej Europy jak i Polski. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z zakresu wyposażania, doradztwa, projektu czy aranżacji.

Zespól Meble MWM zaprasza do współpracy!

 

 

Wysoka jakość produktów
Terminowość
Niezawodność
Profesjonalne doradztwo

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK