Model Klasyczny

Krzesła KLASYCZNE są przeznaczone do sal weselnych, bankietowych oraz konferencyjnych.

Ich wykonanie, możliwość sztaplowania oraz wygodne, odporne na odkształcenia siedzisko z pianki poliuretanowej, oraz atrakcyjna cena i dostepność na magazynie, stanowią idealne rozwiaznie dla firm z sektora HORECA. Krzesła wykonane są z profilu stalowego o grubości 1,2 mm, zapewniającego odpowiednią stabilność i trwałość. Kilkukrotne lakierowanie ramy zapobiega uszkodzeniom i zapewnia, że nasze krzesła na dlugo będą ozdoba każdej sali.

Krzesła MODEL KLASYCZNY dostepne są na magazynie w ilosci kilka tysiecy. Sprawdzą się na kazdej sali bankietowej i konferencyjnej tam, gdzie jest potrzeba eleganckich i wytrzymałych krzeseł, które można z łatwością składować oraz przewozić na specialnych wózkach z naszej oferty.

Dlaczego my?

Meble MWM to lider wyposażania sal konferencyjnych i bankietowych. Specjalizujemy się w dystrybucji krzeseł i stołów bankietowych.

Szczególnie dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów jak i o wysoki poziom obsługi klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji wyposażania sal bankietowych, konferencyjnych oraz weselnych. Posiadamy referencje z hoteli z całej Europy jak i Polski. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z zakresu wyposażania, doradztwa, projektu czy aranżacji.

Zespól Meble MWM zaprasza do współpracy!

 

 

Wysoka jakość produktów
Terminowość
Niezawodność
Profesjonalne doradztwo

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK